O terapiach z wykorzystaniem komórek macierzystych

W marcowym numerze „Gazety Lekarskiej”, miesięczniku Naczelnej Rady Lekarskiej, ukazała się rozmowa z prof. Józefem Dulakiem z Zakładu Biotechnologii Medycznej
więcej o O terapiach z wykorzystaniem komórek macierzystych
Praca z Zakładu Biologii Komórki w prestiżowym czasopiśmie

Zespół pod kierunkiem prof. Ewy Zuby-Surmy opublikował artykuł w „Journal of Nanobiotechnology” (IF2023=10,2). Praca powstała dzięki polsko-francuskiej współpracy zespołów z WBBiB UJ oraz INSERM.
więcej o Praca z Zakładu Biologii Komórki w prestiżowym czasopiśmie
Stypendium FEBS dla doktorantki z Zakładu Biochemii Ogólnej

Mgr Weronika Szukała, doktorantka w Zakładzie Biochemii Ogólnej otrzymała stypendium Federacji Europejskich Towarzystw Biochemicznych (FEBS) na odbycie 3-miesięcznego stażu naukowego w Zakładzie Dermatologii. Uniwersytetu Medycznego we Wiedniu.
więcej o Stypendium FEBS dla doktorantki z Zakładu Biochemii Ogólnej
Zapisy na Tydzień Jakości Kształcenia

W dniach od 11 do 15 marca na Uniwersytecie odbywać się będzie Tydzień Jakości Kształcenia. Temat tegorocznej edycji wydarzenia to „(R)ewolucja cyfrowa w dydaktyce i pracy uczelni”. Ruszyły już zapisy na ogólnouczelniane szkolenia, warsztaty, wykłady i prezentacje.
więcej o Zapisy na Tydzień Jakości Kształcenia
​„Na pograniczu biologii, chemii i fizyki”

W marcu na WBBiB rusza krótki cykl wykładów dla młodzieży z cyklu „Na pograniczu biologii, chemii i fizyki”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie w czwartki, o godzinie 17.00. w okresie od 7 marca do 11 kwietnia.
więcej o ​„Na pograniczu biologii, chemii i fizyki”