Ważne prace

Artykuł w „Nature Communications” dotyczący mechanizmów powstawania nadmiernej krzepliwości krwi związanej ze stanem zapalnym wywołanym infekcjami.
więcej o Ważne prace
Piknik WBBiB

W piątek, 16 maja o godzinie 14.00 rozpoczyna się Makowy Piknik WBBiB. W planach szereg atrakcji oraz dobrego jedzenia.
więcej o Piknik WBBiB
Inspirujące spotkania

W piątek, 23 czerwca 2023 roku o godz. 12.00 zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na wykład dra Krzysztofa Chylińskiego, współtwórcy technologii edycji genów CRISPR-Cas9.
więcej o Inspirujące spotkania
Konkursy POB BioS

Wydziałowa Komisja ds. POB BioS ogłasza kolejną edycję konkursów na Staże Zagraniczne oraz Indywidualne Granty Badawcze. Działania finansowane są z funduszy programu Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o Konkursy POB BioS
Minikonferencja na III Kampusie UJ

​W dniach 26–27 czerwca 2023 r. na III Kampusie odbędzie się konferencja pt. „Paths to frontier research: what is just Starting at the Jagiellonian University” organizowana przez Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii we współpracy z Działem Spraw Zagranicznych UJ.
więcej o Minikonferencja na III Kampusie UJ