Fascynujący Świat Roślin

W piątek, 17 maja zapraszamy na trzy wykłady przygotowane przez pracowników WBBiB w ramach międzynarodowej akcji Fascynujący Świat Roślin . FŚR organizowana jest pod auspicjami EPSO (European Plant Science Organisation).
więcej o Fascynujący Świat Roślin
We współpracy międzynarodowej

Dr Renata Mężyk-Kopeć z Zakładu Biochemii Komórki została laureatką konkursu Narodowego Centrum Nauki Weave-UNISONO i uzyskała środki na realizację projektu badawczego we współpracy z grupą z Niemiec.
więcej o We współpracy międzynarodowej
Sypendium Ministra dla studenta WBBiB

​Daniel Jankowski, student II roku na kierunku biotechnologia molekularna uzyskał stypendium Ministra Nauki za znaczące osiągnięcia na rok akademicki 2023/2024.
więcej o Sypendium Ministra dla studenta WBBiB
Pomysł na terapię zwłóknień narządowych

Na stronie głównej UJ ukazał się artykuł, w którym omówione zostały wyniki badań prowadzonych w Zakładzie Biologii Komórki pod kierownictwem dr Sylwii Bobis-Wozowicz.
więcej o Pomysł na terapię zwłóknień narządowych
TJK na WBBiB

W dniach od 13 do 15 marca w ramach uczelnianego Tygodnia Jakości Kształcenia na WBBiB odbywać się będą debaty i warsztaty z udziałem studentów oraz dydaktyków i naukowców. Zachęcamy do udziału w wydarzeniach!
więcej o TJK na WBBiB