Rozstrzygnięcie konkursu na stypendia MASTER

W roku akademickim 2017/2018 stypendium naukowe MASTER dla studentów czwartego i piątego roku jednolitych studiów magisterskich z kierunku Biofizyka oraz studentów studiów II stopnia z kierunków Biotechnologia Molekularna, Biochemia oraz Bioinformatyka z Biofizyką Stosowaną otrzymały łącznie 54 osoby. 

Po odbiór decyzji o nieprzyznaniu stypendium MASTER należy się zgłaszać od 1 do 6 grudnia 2017. Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem osobom, które nie uzyskały stypendium przysługuje prawo do odwołania się od decyzji Komisji w terminie 7 dni od momentu ogłoszenia poniższej listy, czyli do 7 grudnia.

Odbiór decyzji pozytywnych (o przyznaniu stupendium) i podpisywanie umów odbywać się będzie od 5 do 7 grudnia 2017.

Wszytkie formalności należy załatwiać u Pani Anny Przybyszewskiej (pokój 1.01.2, tzw. nowy trójkąt dydaktyczny).

   BIOTECHNOLOGIA 
 MOLEKULARNA
   BIOCHEMIA    BIOFIZYKA  

 BIOINFORMATYKA
 Z BIOFIZYKĄ STOSOWANĄ 

   I rok    I rok    V rok    I rok
1 Adamek Grażyna 1 Kadłuczka Justyna 1 Mularczyk Dorota 1 Andrys Justyna
2 Babyak Olena 2 Koczy Oliwia     2 Kasperkiewicz Michał
3 Demczuk Agnieszka 3 Lipiński Oskar     3 Muzyk Anna
4 Dyczko Aleksandra 4 Mazur Jarosław     4 Rychtyk Karolina
5 Kowalska Anna 5 Nawieśniak Kamila     5 Seweryn Sara
6 Krawczyk Katarzyna 6 Pajdzik Kinga     6 Żukowska Dominika
7 Suder Agnieszka 7 Porębska Zofia       II rok
8 Surowiec Magdalena 8 Stopa Kinga     1 Gonet Sławomir
9 Synowiec Aleksandra 9 Wasilewska Martyna     2 Kania Adrian
10 Śmiałek Justyna   II rok        
11 Wątor Elżbieta 1 Duraczyńska Natalia        
   II rok 2 Łagosz Katarzyna        
1 Adamczyk Edyta 3 Piwowarczyk Rafał        
2 Barwacz Szymon 4 Próba Adrianna        
3 Bednarczyk Kamil 5 Wielento Aleksandra        
4 Bogacz Tomasz            
5 Dolicka Dobrochna            
6 Dźwigońska Monika            
7 Gąska Piotr            
8 Grycuk Karolina            
9 Guzdek Joanna            
10 Kalita Agata            
11 Konturek-Cieśla Anna            
12 Kuryłowicz Katarzyna            
13 Leśniak Piotr            
14 Makowska Aleksandra            
15 Miłek Piotr            
16 Polańska Kinga            
17 Ryczek Karolina            
18 Seretny Agnieszka            
19 Tokarz Piotr            
20 Wydorski Paweł