Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

AKTUALNOŚCI

Szkolenia dla młodych pracowników oraz doktorantów WBBiB

„Nowoczesna, młoda kadra dydaktyczna w dziedzinie life science na WBBiB UJ” to projekt zgłoszony w zeszłym roku do konkursu organizowanego przez NCBiR, który uzyskał dofinansowanie z programu PO WER. W projekcie zaplanowanych zostało 9 zadań mających służyć poszerzeniu umiejętności w zakresie nauczania u pracowników/doktorantów Wydziału, którzy nie przekroczyli 35 roku życia. Spotkanie informacyjne dot. projektu odbędzie się 28 września o godz. 10.00 w sali 1.01.17.
więcej o Szkolenia dla młodych pracowników oraz doktorantów WBBiB

Grant TEAM na badanie cyklicznego przepływu elektronu

Prof. dr hab. Artur Osyczka oraz dr Marcin Sarewicz z Zakładu Biofizyki Molekularnej zostali laureatami konkursu TEAM organizowanego przez FNP i uzyskali blisko 3,5 miliona złotych na realizację projektu badawczego pt. „Poszukiwanie molekularnych czynników odpowiedzialnych za regulację przepływu elektronów w układach fotosyntetycznych na poziomie cytochromu b6f z użyciem metod spektroskopii optycznej oraz rezonansu paramagnetycznego”.
więcej o Grant TEAM na badanie cyklicznego przepływu elektronu

Wykłady i warsztaty dla licealistów

24 września na WBBiB ruszają zapisy na kolejną edycję sobotnich „Spotkań w samo południe z biochemią, biofizyką i biotechnologią”. W harmonogramie, obok dobrze znanych tytułów pojawiły się nowe, interesujące tematy. Wykłady odbywać się tradycyjnie od października do grudnia o godzinie 12.00 i 13.00 w auli P0.1.1. na terenie kompleksu dydaktyczno-bibliotecznego. Warsztaty zostały zaplanowane na 20 października i 17 listopada.
więcej o Wykłady i warsztaty dla licealistów

HOMING dla dr. Krzyszofa Szade

​Dr Krzysztof Szade został laureatem konkursu HOMING organizowanego przez FNP i uzyskał 800 tys. złotych na przeprowadzenie na WBBiB badań dotyczących starzenie się hematopoetycznych komórek macierzystych.
więcej o HOMING dla dr. Krzyszofa Szade

Wyniki 5. konkursu FIRST TEAM

Dr Aleksander Grabiec z Zakładu Mikrobiologii został finalistą konkursu FIRST TEAM zorganizowanego przez FNP i uzyskał blisko 2 mln zł na stworzenie własnego zespołu badawczego i realizację projektu dotyczącego roli metylacji DNA w rozwoju paradontozy.
więcej o Wyniki 5. konkursu FIRST TEAM

Widok zawartości stron Widok zawartości stron