Fascynujący Świat Roślin

W piątek, 17 maja zapraszamy na trzy wykłady przygotowane przez pracowników WBBiB w ramach międzynarodowej akcji Fascynujący Świat Roślin . FŚR organizowana jest pod auspicjami EPSO (European Plant Science Organisation).

Prelekcje połączone z pokazami na temat fascynujących roślin i ważnych ról jakie pełnią wygłoszą dr Agnieszka K. Banaś i dr Jan Łyczakowski z Zakładu Biotechnologii Roślin oraz dr Paweł Brzezowski z Zakładu Fizjologii i Biochemii Roślin.

Zajęcia skierowane są do wszystkich zainteresowanych, w szczególności do uczniów szkół ponadpodstawowych. Zapisywać się mogą zarówno osoby indywidualne, jak grupy zorganizowane (klasy, szkoły).

Harmonogram wykładów, formularz rejestracyjny oraz informacje organizacyjne są dostępne w zakładce Dla szkół na podstronie wydarzenia: https://wbbib.uj.edu.pl/dla-szkol/fascynujacy-swiat-roslin

Zapraszamy serdecznie do udziału w wykładach! Będziemy wdzięczni za rozpowszechnianie informacji o wydarzeniu wśród potencjalnych zainteresowanych.

Ulotka informacyjna