Trwa rekrutacja na studia

Nadal można się ubiegać o przyjęcie na niemal wszystkie kierunki studiów prowadzonych na WBBiB. Elektroniczna rejestracja kandydatów na studia I stopnia jest możliwa do 11 września. Zgłoszenia na studia II stopnia przyjmowane będą do 5 września. Szczegółowe informacje na temat zasad, kryteriów formalnych, wymaganych dokumentów i harmonogramu rekrutacji są dostępne na stronie systemu ERK.

Osoby zainteresowane nauką na Wydziale Biochemii, Biofzyki i Biotechnologii mogą się rekrutować na studia w ramach drugiego (tzw. sierpniowego) naboru. Na maturzystów czeka jeszcze kilkanaście miejsc na kierunkach biochemia oraz biofizyka molekularna i komórkowa. Licencjaci mają do wyboru: bioinformatykę z biofizyką stosowaną (rozmowa kwalifikacyjna  odbędzie się w poniedziałek, 10 września o godz. 11:00), biochemię lub biotechnologię molekularną (w dwóch ostatnich przypadkach trzeba zdać egzaminy wstępne, które odbędą się 11 września, odpowiednio o godz. 9:00 i 12:00).

Elektroniczna rejestracja kandydatów na studia I jest możliwa do 11 września natomiast zgłoszenia na studia II stopnia przyjmowane będą do 5 września, do godziny 12.00.

Komplet wiadomości o rekrutacji na poszczególne kierunki jest dostępny na stronie ERK: www.erk.uj.edu.pl. Zapraszamy serdecznie na super wydział!