Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego

Co roku, zwykle w okolicach połowy marca, Uniwersytet Jagielloński organizuje Dzień Otwarty. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do zapoznania się z bogatą ofertą dydaktyczną uczelni, w tym również Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Impreza odbywa się w budynku Auditorium Maximum przy ulicy Krupniczej 33 w Krakowie. Stoiskom informacyjnym towarzyszą prezentacje multimedialne oraz wykłady badaczy z UJ reprezentujących różne dziedziny nauki. W trakcie Dnia Otwartego można uzyskać szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji obowiązujących na Uniwersytetecie, jak również porozmawiać z osobami, które już studiują na uczelni.

Oficjalną stronę Dnia Otwartego UJ, na której prezentowane są między innymi filmy i zdjęcia z minionych wydarzeń, można odwiedzić klikając tutaj.

Edycja 2018

W roku 2018 Dzień Otwarty UJ odbędzie się w piątek, 23 marca. Już teraz serdecznie zapraszamy! Na odwiedzających stoisko WBBiB czekać będą między innymi nowe ulotki o studiach oraz słynne wydziałowe krówki-ciągutki.

W sali wystawowej na II piętrze informacji o studiach udzielać będą studenci Biotechnologii, Biofizyki oraz Biochemii.