Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

KOMUNIKATY DLA STUDENTÓW

Stypendium dla doktoranta w Zakładzie Biotechnologii Roślin

Konkurs na stanowisko doktoranta-stypendysty w Zakładzie Biotechnologii Roślin WBBiB UJ w ramach realizacji projektu NCN pt. „Fotoliazy Arabidopsis: rola modyfikacji potranskrypcyjnych i potranslacyjnych, wpływ na naprawę DNA, funkcjonowanie chloroplastów oraz odpowiedź roślin na stresy abiotyczne”. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 8 października 2018 r.
więcej o Stypendium dla doktoranta w Zakładzie Biotechnologii Roślin

Rejestracja na zajęcia

Rejestracja na zajęcia rozpocznie się 25 września 2018 roku i będzie przebiegała w dwóch etapach: do 30 września – rejestracja bezpośrednio do grup, z możliwością wymiany (tzw. giełda); od 2 do 5 października – rejestracja dodatkowa (uzupełniająca) bez możliwości wyrejestrowywania się z zajęć.
więcej o Rejestracja na zajęcia

Stypendium dla doktoranta w Zakładzie Mikrobiologii

Oferta stypendium dla doktoranta przy realizacji projektu OPUS w Zakładzie Mikrobiologii WBBiB UJ. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 września 2018 r.
więcej o Stypendium dla doktoranta w Zakładzie Mikrobiologii

Szkolenia dla młodych pracowników oraz doktorantów WBBiB

„Nowoczesna, młoda kadra dydaktyczna w dziedzinie life science na WBBiB UJ” to projekt zgłoszony w zeszłym roku do konkursu organizowanego przez NCBiR, który uzyskał dofinansowanie z programu PO WER. W projekcie zaplanowanych zostało 9 zadań mających służyć poszerzeniu umiejętności w zakresie nauczania u pracowników/doktorantów Wydziału, którzy nie przekroczyli 35 roku życia. Spotkanie informacyjne dot. projektu odbędzie się 28 września o godz. 10.00 w sali 1.01.17.
więcej o Szkolenia dla młodych pracowników oraz doktorantów WBBiB

Rozliczenie roku akademickiego 2017/2018

Komunikat dotyczący godzin urzędowania Sekretariatu ds. studenckich w miesiącu wrześniu, terminów rozliczenia mijającego roku akademickiego, ubiegania się o wpis warunkowy, powtarzania roku.
więcej o Rozliczenie roku akademickiego 2017/2018